Huidig bestuur

22ste bestuur der D.S.S.V. ELS

Bon.

22ste bestuur

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Commissaris Trainingen

Bestuur
21

Voorzitter: Annabel Rijsenbrij

Secretaris: Carlijn Aarsen

Penningmeester: Remco Boere

Wedstrijdsecretaris: Jurriën Kuin

Commissaris PR: Bart Hulst

Bestuur
20

Voorzitter: Michiel Tjeerdsma

Secretaris: Ilse Nijensteen

Penningmeester: Maurice Rijs

Wedstrijdsecretaris: Stan van Reisen

Commissaris Trainingen: Milan Vermeulen

Bestuur
19

Voorzitter: Tim Ruwiel

Secretaris: Joris Ravenhorst

Penningmeester: Celine Marsman

Wedstrijdsecretaris: Lisa van Rijn

Commissaris Trainingen: Jacob van Ooijen

Bestuur
18

Voorzitter: Harm Cnossen

Secretaris: Judith Termote

Penningmeester: Aron Koekkoek

Wedstrijdsecretaris: Nico Tol

Commissaris sportbeleid: Bart Meere

Bestuur
17

Voorzitter: Bernhard Westerhof

Secretaris: Mirjam Post

Penningmeester: Vincent van der Wal

Wedstrijdsecretaris: Gert Galis

Bestuur
16

Voorzitter: Jan-Willem Broos

Secretaris: Daniël Eikelenboom

Penningmeester: Wouter Tel

Wedstrijdsecretaris: Jelmer Kraaijeveld

Bestuur
15

Voorzitter: Joey Asser

Secretaris: Wikke Alphenaar

Penningmeester: Wouter van Unen

Wedstrijdsecretaris: Jeroen van Uitert

Bestuur
14

Voorzitter: Ties Kerssemakers

Secretaris: Eline Stubert

Wedstrijdsecretaris: Frank Hogervorst

Penningmeester: Veronica Tollenaar

Bestuur
13

Voorzitter: Rutger Tollenaar

Secretaris: Sille Kamoen

Wedstrijdsecretaris: Roy van Dam

Penningmeester: Jeroen Vrijenhoef

Bestuur
12

Voorzitter: Jelle Wijnja

Secretaris: Joreen Merks

Wedstrijdsecretaris: Robert de Boer

Penningmeester: Roos Goll

Bestuur
11

Voorzitter: Peter de Vries

Secretaris: Laura Bogers

Wedstrijdsecretaris: Steven Kuipers

Penningmeester: Carel Huis

Bestuur
10

Voorzitter: Janbert Aarnink

Secretaris: Danielle Radder

Wedstrijdsecretaris: Cornelis Eikelboom

Penningmeester: Tjerk Bakker

Bestuur
9

Voorzitter: Taco Stouten

Secretaris: Dirk Eilander

Wedstrijdsecretaris: Joris Wolters

Penningmeester: Vroukje Bron

Bestuur
8

Voorzitter: Jasper Janssen

Secretaris: Renske van Dieren

Penningmeester: Jordi Borst

Wedstrijdsecretaris: Eelco de Groot

Bestuur
7

Voorzitter: Sjoerd Algera

Secretaris: Lisa de Rooij

Wedstrijdsecretaris: Arnoud Haffmans

Penningmeester: Onno Kramer

Bestuur
6

Voorzitter: Maarten Bach

Secretaris: Benjamin Sanderse

Penningmeester: Paul Ruijgrok

Wedstrijdsecretaris: Nynke Hollema

Vice-penningmeester: Gerben Groenewegen

Bestuur
5

Voorzitter: Paul Ruijgrok

Secretaris: Femke Verhaart

Wedstrijdsecretaris: Dien Wiersma

Penningmeester: Gerben Groenewegen

Bestuur
4

Voorzitter: Pepijn de Jong

Secretaris: Erna Oudman

Wedstrijdsecretaris: Malaya van Ruitenbeek

Penningmeester: Marjolein van de Kraan

Bestuur
3

Voorzitter: Thijs Max

Secretaris: Rinske van Gosliga

Wedstrijdsecretaris: Astrid Humme

Penningmeester: Joost Vreugdenhil

Bestuur
2

Voorzitter: Dana Wiersma

Penningmeester: Jasper Heemskerk

Secretaris: Nikki Mulder

Bestuur
1

Voorzitter: Rian van Dalen

Wedstrijdsecretaris: Brechje Vermaat

Secretaris: Bas Dijkgraaf

Penningmeester: Sytze van der Meulen