Lieve fietsfanaten,

Op zondag 11 mei organiseert ELA de enige echte ELA Fietsklassieker! Als je van een daagje op de fiets wilt genieten met een leuk gezelschaap 🄳, of alvast wil trainen voor WheELS of de AmPa 😮, of natuurlijk vooral uitkijkt naar de beste pitstop ooit 🧃, kom dan vooral mee! Deze keer is het thema: Cruisen door het natuur! šŸ„
De pitstop zal worden verzorgd door ELA(ā€˜vo) in Woerden. Dat zal zijn na 139 of 75 km voor de lange en korte afstand respectievelijk, naar verwachting rond 12:30u.
• Als je de lange afstand gaat rijden, zorg ervoor dat je fit genoeg bent en neem ook zelf gereedschap, eten en drinken mee voor onderweg.
• Onderweg zijn er wat openbare watertaps, dus mocht je water op zijn, geef het door aan de groepsleider.
• De routes en de gpx-bestanden zullen nog worden gedeeld voor 11 mei.

Wat: ELA Fietsenklassieker
Wanneer: zondag 11 mei
Afstanden: 200 km (start 7:30u) of 126 km (start 9:30u)
Waar: Vertrek bij X
Kosten: ongeveer €5 (voor de veerpont + een door ELAĀ gechefteĀ lunch)
Inschrijving dicht: zaterdag 10 mei (12:00)

 

Inschrijven:

Aanmelden voor bestaande gebruikers