Clubrecords

Clubrecords zijn de snelste tijden ooit door een ELS-lid tijdens een officiële wedstrijd gereden, waar ook ter wereld.

Heren
Naam Tijd Datum Plaats Wedstrijd
100 meter Bart Hulst 10.34 26-12-2017 Heerenveen kerstsprinttoernooi
160 meter Arnoud Haffmans 14.87* 05-02-2012 Wageningen NSK Kortebaan
167 meter Janbert Aarnink 16.06 18-03-2017 Nijmegen Lacustris finale races
300 meter Bart Hulst 24.73 26-12-2017 Heerenveen kerstsprinttoernooi
500 meter Erik Driessen 37.57 13-03-2005 Calgary
700 meter Roel Boek
55.68 13-03-2016 Alkmaar Gekke Afstanden Toernooi
1000 meter Erik Driessen 1:15.34 13-03-2005 Calgary
1500 meter Roel Boek 1:54.28 30-12-2017 Inzell International Race
3000 meter Roel Boek 3:59,07 17-01-2018 Heerenveen
5000 meter Wouter Tel 6:52.45 04-03-2018 Heerenveen Recordwedstrijd
10000 meter Roel Boek 14:30.68 16-03-2017 Wageningen De grote vierkamp
500 meter rechtsom Ragiel Wildvank 47.23* 10-03-2014 Haarlem Lustrumwedstrijd
Teamsprint Joey Asser

Tim Ruwiel

Bart Hulst 

 1:32.25*  13-01-2018  Rotterdam  Alcedo IUT Teamsprint
Dames
Naam Tijd Datum Plaats Wedstrijd
100 meter Wikke Alphenaar 11.72 13-03-2016 Alkmaar Gekke Afstanden Toernooi
140 meter Veronica Tollenaar 18.40* 26-01-2013 Wageningen NSK Kortebaan
300 meter Kirstin Alphenaar 27.91 26-10-2013 Den Haag Baancompetitie
500 meter Wikke Alphenaar
43.56 21-03-2015 Enschede Skeuveltoernooi
700 meter Wikke Alphenaar
1:03.73 13-03-2016 Alkmaar Gekke Afstanden Toernooi
1000 meter Eline Stubert 1:28.20 26-03-2017 Den Haag
1500 meter Eline Stubert
2:12.54 25-02-2017 Heerenveen  SoftELS IUT
3000 meter Eline Stubert 4:53.20 12-11-2017 Enschede NSK afstanden
5000 meter Eline Stubert 8:31.10 23-12-2017 Den Haag
10000 meter Eline Stubert 17:18.27 13-03-2017 Heerenveen De 10 km van Wageningen
500 meter rechtsom Kirstin Alphenaar 51.08* 10-03-2014 Haarlem Lustrumwedstrijd

a
*Tijden die handmatig geklokt zijn.

Wall of fame

Op deze wall of fame vind je bijzondere presetaties van ELS leden die niet tussen de clubrecords passen.

24 uur skeeleren

Frank Hogervorst                               474 km

Spareribkoning

Martijn Knotter                                  10 halve spareribs

Alternatieve Elfstedentocht Weissensee

Eline Stubert                                      9:14:00 uur

EduP traploop:

Jesper Voorendt                                1:01
Mirjam Post                                        1:19.37

Tijdrit rondje roeibaan (5,57 km):

Wouter Tel                                          7:34:18
Kirstin Alphenaar/Mirjam Post     10:20

Ben je het niet eens met de clubrecords of denk je een toevoeging te hebben voor de wall of fame? Stuur dan een mail naar info@dssvels.com.

Write a Reply or Comment