Huidige Bestuur 2018-2019

 

Voorzitter: Michiel Tjeerdsma 
E-mail: voorzitter@dssvels.com
Telefoon: +31 6 39 76 36 57

Secretaris: Ilse Nijensteen
E-mail: secretaris@dssvels.com
Telefoon: +31 6 22 26 59 62

Penningmeester: Maurice Rijs
E-mail: penningmeester@dssvels.com
Telefoon: +31 6 34 60 01 68

Wedstrijdsecretaris: Stan van Reisen
E-mail: wedstrijdsecretaris@dssvels.com
Telefoon: +31 6 39 64 40 55

Commissaris Trainingen: Milan Vermeulen
E-mail: trainingen@dssvels.com
Telefoon: +31 6 30 68 67 27

 

 

Bestuur 2017-2018

 

Voorzitter: Tim Ruwiel

Secretaris: Joris Ravenhorst

Penningmeester: Celine Marsman

Wedstrijdsecretaris: Lisa van Rijn

Commissaris Trainingen: Jacob van Ooijen

Bestuur 2016-2017:


Voorzitter
: Harm Cnossen

Secretaris: Judith Termote

Penningmeester: Aron Koekkoek

Wedstrijdsecretaris: Nico Tol

Commissaris Sportbeleid: Bart Meere

 

Bestuur 2015-2016:

DSC_1391_1
Voorzitter
: Bernhard Westerhof

Secretaris: Mirjam Post

Penningmeester: Vincent van der Wal

Wedstrijdsecretaris: Gert Galis

 

Bestuur 2014-2015:Het epischte bestuur allertijden!

Voorzitter: Jan-Willem Broos

Secretaris: Daniël Eikelenboom

Penningmeester: Wouter Tel

Wedstrijdsecretaris: Jelmer Kraaijeveld

 

Bestuur 2013-2014:

Voorzitter: Joey Asser

Secretaris: Wikke Alphenaar

Penningmeester: Wouter van Unen

Wedstrijdsecretaris: Jeroen van Uitert

 

 Bestuur 2012-2013:

Voorzitter: Ties Kerssemakers

Secretaris: Eline Stubert

Wedstrijdsecretaris: Frank Hogervorst

Penningmeester: Veronica Tollenaar

 

Bestuur 2011-2012:

Voorzitter: Rutger Tollenaar

Secretaris: Sille Kamoen13

Wedstrijdsecretaris: Roy van Dam

Penningmeester: Jeroen Vrijenhoef

 

Bestuur 2010-2011:

 

Voorzitter: Jelle Wijnja

Secretaris: Joreen Merks

Wedstrijdsecretaris: Robert de Boer

Penningmeester: Roos Goll

 

Bestuur 2009-2010:

11e Bestuur

Voorzitter: Peter de Vries

Secretaris: Laura Bogers

Wedstrijdsecretaris: Steven Kuipers

Penningmeester: Carel Huis

 

Bestuur 2008-2009:

Voorzitter: Janbert Aarnink

Secretaris: Danielle Radder

Wedstrijdsecretaris: Cornelis Eikelboom

Penningmeester: Tjerk Bakker

 

Bestuur 2007-2008:

Voorzitter: Taco Stouten

Secretaris: Dirk Eilander

Wedstrijdsecretaris: Joris Wolters

Penningmeester: Vroukje Bron

 

Bestuur 2006-2007:

Voorzitter: Jasper Janssen

Secretaris: Renske van Dieren

Penningmeester: Jordi Borst

Wedstrijdsecretaris: Eelco de Groot

 

Bestuur 2005-2006:

Voorzitter: Sjoerd Algera

Secretaris: Lisa de Rooij

Wedstrijdsecretaris: Arnoud Haffmans

Penningmeester: Onno Kramer

 

Bestuur 2004-2005:

Voorzitter: Maarten Bach

Secretaris: Benjamin Sanderse

Penningmeester: Paul Ruijgrok

Wedstrijdsecretaris: Nynke Hollema

Vice-penningmeester: Gerben Groenewegen

 

Bestuur 2003-2004:

Voorzitter: Paul Ruijgrok

Secretaris: Femke Verhaart

Wedstrijdsecretaris: Dien Wiersma

Penningmeester: Gerben Groenewegen

 

Bestuur 2002-2003:

Voorzitter: Pepijn de Jong

Secretaris: Erna Oudman

Wedstrijdsecretaris: Malaya van Ruitenbeek

Penningmeester: Marjolein van de Kraan

 

Bestuur 2001-2002:

Voorzitter: Thijs Max

Secretaris: Rinske van Gosliga

Wedstrijdsecretaris: Astrid Humme

Penningmeester: Joost Vreugdenhil

 

Bestuur 2000-2001:

Voorzitter: Dana Wiersma

Penningmeester: Jasper Heemskerk

Secretaris: Nikki Mulder

 

Oprichtingsbestuur  1999-2000:

Voorzitter: Rian van Dalen

Wedstrijdsecretaris: Brechje Vermaat

Secretaris: Bas Dijkgraaf

Penningmeester: Sytze van der Meulen

Write a Reply or Comment

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.